24 edycja - tydzień 7 - 1 Liga

Statystyka gracza

2' Gol Piotr Białek
Marcin Kowalski Gol 9'
    12' Gol Wojciech Szkudlarek
    31' Gol Dawid Kubiak
    36' Gol Piotr Białek
    36' Asysta Wojciech Szkudlarek
    40' MVP Piotr Białek

Piotr Białek

Drużyna KFC podejmowała dzisiaj na naszej arenie drużynę która jeszcze nie zaznała porażki w tej edycji, po krótkiej przedmeczowej rozmowie z kapitanem KFC wyznał, że jego drużyna ma patent na lepsze zespoły...
Ale niestety dzisiaj lepsza okazała się drużyna Bartosza Pawlaka FC SSIL, w drugiej minucie gracz który biegał dzisiaj bez numeru a dokładniej Piotr Białek rozpoczął strzelanie, wynik 1:0, wszystko wskazywało na to, że obędzie się bez niespodzianki po czym wręcz niemożliwym wybiciem (a może strzałem?) niczym David Beckham w meczu z Wimbledonem popisał się Marcin Kowalski, to było prawie spod własnej bramki! Na tablicy zrobiło się 1:1, duma graczy FC SSIL ucierpiała przez co po 3 minutach Wojtek Szkudlarek pięknym strzałem zza pola karnego ponownie dał prowadzenie graczom w białych strojach. Taki stan rzeczy utrzymywał się dosyć długo i trzeba przyznać, że gracze FC SSIL przeważali i to bardzo, świetnie dysponowany tego dnia Białek oraz Kubiak zwiększyli prowadzenie na 4:1.