Cezary Kowalczyk Gol 4'
Salvatore Berretta Asysta 4'
Filip Lerch Gol 7'
Cezary Kowalczyk Asysta 7'
    16' Gol Dawid Kubiak
    16' Asysta Marcin Wiśniewski

Cezary Kowalczyk

Bardzo ważny mecz dla górnego układu tabeli, faworytem tego spotkania było zdecydowanie FC SSIL którzy do tej pory nie zaznali smaku porażki ale dobrze wiemy, ze pozycje oraz cyferki w tabeli nie grają i w piłce może zdarzyć się wszystko, czy dobrze zmotywowani gracze Wednesday Warriors pokazali dzisiaj charakter i postawili się FC SSIL?
Oj tak, trzeba przyznać, że to był naprawdę świetny mecz w wykonaniu wojowników, zaczęło się szybko bo już w czwartej minucie po bardzo ładnej akcji Warriorsi wyszli na prowadzenie, w siódmej minucie po pięknym zgraniu głową przez Czarka Kowalczyka piłkę do bramki precyzyjnym strzałem umieścił Filip Lerch, niespodzianka wisiała w powietrzu bo nikt nie spodziewał się takich obrotów spraw, 2:0 po 10 minutach gdzie warto zaznaczyć, że ekipa FC SSIL straciła do tej pory tylko 5 bramek w 7 meczach rozegranych do tej pory! Ostatecznie liderzy naszej 1 ligowej tabeli złapali kontakt w 16 minucie po 3 podaniach rozpoczetych na własnej połowie, znaleźli drogę do bramki, czyżby remis? Otóż na pewno nie dzisiaj, wynik ustalił kapitan Warriorsów Daniel Ullman, po złym wybiciu piłki przez zawodników SSIL, trafiła ona prosto pod nogi Daniela który strzałem z pierwszej piłki ustalił wynik spotkania! Mała niespodzianka która zaowocuje jeszcze ciekawszą walką o mistrzostwo 1 ligi.