Michael Atkinson Gol 22'
Oleh Vasylchenko Asysta 22'
Domnick Osodo Gol 24'
Oleh Vasylchenko Asysta 24'
    37' Gol Mateusz Surdel
    37' Asysta Esteban Pinkosz

Oleh Vasylchenko

Liderzy podejmowali drużynę która zajmuje ostatnie miejsce w pierwszej lidze, niby wynik z góry pewny ale nie z Wypitymi który potrafili już w tym sezonie zaskoczyć, prawie wyeliminowali z pucharu drużynę The Crazy Gang i powalczyli w nie jednym meczu, gdy spojrzymy na ich rezultaty można dostrzeć czasami spotkania przegrywane jedną bramkę a jak wiadomo w piłce wszystko jest możliwe a wiec czy drużyna Wypitych zaskoczyła?
Zaczęło się od bardzo odważnych ataków drużyny Cosmos którzy mozna powiedzieć, chcieli zapewnić sobie zwyciestwo jak najszybciej, mały przełom nastąpił w 3 minucie meczy gdy po kontakcie z bramkarzem (albo i tez nie?) padł Dominick Osodo, według graczy Wypitych był to kontrowersyjny karny ale nawet jeśli taki był to los bywa sprawiedliwy i faulowany czyli Dominick trafia w poprzeczkę albo można tutaj prztoczyć zasadę, że faulowany nigdy nie powininen strzelać jedenastkę, gracze Cosmos szybko jednak zapomnieli o niestrzelonym karnym bo w 6minucie bramkę strzela Oleh Vasylchenko, ładnym uderzeniem pokonuje bramkarza, gol na 2:0 byl autorstwa Christophera Colbourne który strzelił piłkę a ta po prostu wpadła do bramki, bramkarz został zmylony przez atakującego bramkę zawodnika Cosmos, tak tez zakonczyla sie połowa, po zmianie stron bramkę strzeli goście jak i gospodarze, w 22 minucie bramkę strzelił Michael Atkinson a dwie minuy póżniej Dominick Osodo, piękną bramkę kontaktową strzelił Mateusz Surdel, niezwykle ładniej urody gol niestety nie przyniósł większych korzyści bo gracze Wypitych nie strzelili juz kolejnej bramki, mecz zakończył się wynikiem 4:1.