NG Engineering vs Politologia UWr

NG Engineering vs Politologia UWr

16-05-2022 19:20
24 edycja - tydzień 7 - Ekstraklasa

Statystyka gracza

    4' Gol Łukasz Wolski
    5' Gol Inaki Barainca
    5' Asysta Viacheslav Prymachenko
    8' Gol samobójczy Inaki Barainca
    12' Gol Oscar Navarro
Grzegorz Węglewski Gol 18'    
    20' Gol Viktor Andrshkiv
    23' Gol Oscar Navarro
Grzegorz Węglewski Gol 24'    
Krzysztof Ślipski Asysta 24'    
Krzysztof Ślipski Gol 27'    
Jacek Borek Asysta 27'    
Grzegorz Węglewski Gol 29'    
    37' Gol Oscar Navarro
    39' Gol Inaki Barainca
    40' MVP Oscar Navarro

Statystyka meczu

1
Faul
2
7
Strzały na bramkę
8
8
Strzały niecelne
4
2
Rzuty rożne
1

Informacje dodatkowe

Zawodnik meczu
Oscar Navarro

Co to był za mecz! W tym meczu zobaczyliśmy wszystko, piękne akcje, zdejmowane pajęczyny z okienek, błędy bramkarzy jak i świetne interwencje, nie obyło się też bez kontrowersji...
Pierwsza bramka dla Politologii padła dosyć łatwo, w tej sytuacji nie popisał się bramkarz NG który po walce z graczem Politologii wpuścił piłkę do własnej bramki, chwilę potem na naszym wirtualnym zegarze gry widniał wynik 2:0, Inaki Barainca po składnej akcji spokojnym strzałem zwiększył prowadzenie fioletowych, wszystko wskazywało na to, że ten mecz raczej będzie łatwą przeprawą ale nic z tego, charakterna drużyna NG pokazała pazur! Najpierw mocno zatrzęśli poprzeczką bramki a chwile potem gracz NG mocnym strzeleniem w pole karne nabił gracza Politologii i było 2:1. Jedno jest pewne, to był mecz Oscara Navarro który pokaz swojej jakości dał przy golu na 3:1 (aleeeż indywidualna akcja) o miano MVP bił się z Grzegorzem Węglarskim (warto wspomnieć, że dwaj gracze zdobyli w tym meczu klasycznego hattricka) któy po 3 dobitkach, zmienił wynik meczu na 3:2. Po kolejnych minutach gry siły w drużynie NG opadły przez co zrobiło się 5:2 i tutaj zaczyna się pogoń, Węglarski na 5:3, potem po ładnej akcji NG zrobiło się 5:4 i tutaj byliśmy świadkami małych kontrowersji, ostrym wejściem popisał się bramkarz Politologii przez co zobaczył zółty kartonik, niby tylko rzut wolny... ale nie dla świetnie dysponowanego tego dnia Węglarskiego, prosto w okienko i mamy 5:5.
Dosyć poddenerwowani gracze z UWr zaczęli napierać co zaowocowało 2 bramkami, kolejno Inaki Barainca i Oscar Navvaro, dwójka prosto z Hiszpanii. Warto zaznaczyć, że gracze NG grali cały mecz w 7 zawodników, przez co sądze, że brakło sił na końcówkę, mimo wszystko brawo za walkę!

Zostaw odpowiedź