JM Auto Team vs AC Polanka

10-10-2019 19:40

Statystyka gracza

7' Gol Szymon Hawryluk
    13' Gol Michał Perszke
    13' Asysta Szymon Hawryluk
    26' Gol Rafał Potocki
    26' Asysta Filip Inglot
Kacper Biliński Czerwona kartka 35'
    39' Gol Michał Perszke
    40' Gol Michał Perszke
    40' Asysta Filip Inglot
    40' MVP Szymon Hawryluk

Szymon Hawryluk

Spotkały się dwie drużyny, których spotkania w XIX edycji miały niesamowity przebieg. Wpierw JM Auto Team jako beniaminek, rozprawiło się z wicemistrzem 8:3, by w rewanżu przegrać 0:4, a po następnym spotkaniu świętować zdobycie mistrzostwa. Tym razem JM Auto nie udało się zrewanżować za ostatni mecz, a przewaga trzeciej drużyny poprzedniej edycji była jeszcze bardziej wyraźna niż w czerwcu. Już przed meczem kapitan JM Auto przewidywał porażkę z powodów kadrowych - brak Marcina Chryplewicza, Daniela Ugarenko oraz przede wszystkim Łukasza Deneki był widoczny od pierwszych minut spotkania. Polanka oczywiście postanowiła to wykorzystać i naciskała od pierwszych minut, nie pozwalając mistrzowi rozwinąć skrzydeł. Wynik otworzył w 7 minucie Szymon Hawryluk, potwierdzając przewagę z pierwszych minut spotkania. 3 kwietnia tego roku Kacper Biliński w meczu z Polanką strzelił 3 bramki oraz zanotował asystę. Dzisiaj nie mógł poprawić swoich statystyk w tym zakresie, ponieważ gracze w czarnych strojach uprzykrzali mu grę jak tylko mogli. Gdy tylko dostał on piłkę na połowie rywala, od razu starali się go powstrzymać, często niezgodnie z przepisami. Po jednym z wejść, mimo braku rezerwowych, Biliński zszedł z boiska na dwie minuty, aby guz na nodze przestał uniemożliwiać grę. Do przerwy Polanka zasłużenie prowadziła 2:0, będąc drużyną szybszą, mającą pomysł na grę. W przerwie meczu, z powodu urazu z pierwszej połowy Kacper Biliński stanął na bramce zamieniając się pozycjami z Gracjanem Siwakiem. Była to konieczność, więc nie przyniosła efektu. Polanka atakowała, mistrz się bronił do 35 minuty, kiedy to mecz zdecydowanie się zaostrzył, a zawodnicy obu drużyn zaczęli mieć do siebie pretensje. Wina leżała po obu stronach, młodzi zawodnicy obu drużyn nie potrafili opanować emocji związanych ze stawką tego spotkania. W efekcie, zirytowany całym meczem oraz zachowaniem zawodników Polanki Kacper Biliński dostał żółtą, a następnie czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie. Podobna kara wisiała na włosku w przypadku graczy Polanki, którzy mimo pewnego prowadzenia nie skupiali się na grze, a na dyskusji oraz próbie sprowokowania rywali. Kapitanowie obu drużyn po spotkaniu potępili takie zachowania, mając nadzieję, że nie będą się one powtarzać. Mamy nadzieję, że w rewanżu zostanie to zapomniane i obie drużyny skupią się na grze. W końcówce, grając w przewadze, Polanka zdobyła jeszcze dwie bramki. Mimo dobrej gry oraz zdobyciu trzech bramek, graczem meczu nie został wybrany Michał Perszke, nie możemy bowiem wyróżniać gracza, który nie okazuje szacunku przeciwnikowi. Duża przyszłość przed tym zawodnikiem, jednakże musi on spuścić z tonu i skupić się na grze.

GraczInterwencje bramkarzyPróbyRzuty rożneSpaloneStrzały na bramkęStrzały niecelneStrzały zablokowaneŚrednia (udane próby)Udane próby