Summer Cup Turniej 3

Statystyka gracza

Rafał Świerczek Gol samobójczy 3'
    4' Gol Michał Rabel
    12' Gol Marcin Karliński
    17' Gol Andrzej Olczak
    18' Gol Marcin Karliński
Rafał Świerczek Gol 25'
    30' Gol Michał Rabel
    33' Gol Grzegorz Godlewski
    43' Gol Marcin Karliński
    45' Gol Maciej Mittelstadt
    48' Gol Kornel Przestalski
    21' Gol Marcin Karliński

Real Zalesie przystępował do tego spotkania w roli faworyta, szczególnie po tym, co widzieliśmy w poniedziałkowym spotkaniu. Zwycięstwo zapewniało mu 1 miejsce w turnieju. Real od początku natarł na przeciwników. Zanim Lotnik zdążył ustawić swoje szyki obronne, przegrywał 0:2. Po tym wydarzeniu, zawodnicy Lotnika, którzy w poniedziałek zamiast z rywalem, zagrali sparing między sobą, skoncentrowali się, dzięki czemu mecz się wyrównał. Drugi zmasowany atak Realu nastąpił między 17 a 21 minutą, kiedy to powiększył on przewagę do 6 bramek. Ciut nadziei dał Lotnikowi gol zdobyty "do szatni", jak się okazało był to gol honorowy, chociaż zawodnicy w niebieskich koszulkach mieli kilka dobrych okazji do zdobycia bramki w drugiej połowie... Ta jednak zdecydowanie należała do Realu, który kontrolował grę. Kiedy tylko przyspieszał w ofensywie, gracze Lotnika zaczynali się gubić. To zwycięstwo zapewniło Realowi zwycięstwo w Turnieju! A Lotnikowi pozostanie walka z Grubymi Rybami o drugie miejsce. Muszą to spotkanie wygrać, gdyby strzelili jedną bramkę więcej, wystarczałby im remis.