Jan Tazbir Gol 10'
Maciej Moczko Asysta 10'
Maciej Moczko Gol 15'
Jan Tazbir Asysta 15'
    18' Gol Dawid Ziemięcki
    18' Asysta Nykyta Medvediev
Jan Tazbir Gol 22'
Jerzy Jóźwiszyn Asysta 22'
    24' Gol Aleksander Sulewski
    24' Asysta Dawid Ziemięcki
    30' Gol Dawid Ziemięcki
    30' Asysta Aleksander Sulewski
    32' Gol Dawid Ziemięcki
    32' Asysta Mariusz Ludwicki
    40' MVP Dawid Ziemięcki

Dawid Ziemięcki

W pierwszej połowie gra drużyny Old Boys wyglądała niemrawo. Za to ciekawe, szybkie akcje starali się przeprowadzać zawodnicy Engineering. Mieli ciekawe pomysły, jednakże w kilku sytuacjach widać było brak zgrania. mimo to, po pierwszej połowie beniaminek prowadził 2:1 po dobrej współpracy między Janem Tazbirem a Maciejem Moczko. Ten pierwszy podwyższył wynik na początku drugiej połowy. Old Boysi nie zamierzali jednak tak szybko poddać meczu, a na zwycięstwie zaważyło doświadczenie tej drużyny. Wracający po chorobie Dawid Ziemięcki trzy razy w meczu znalazł się tam, gdzie oczekiwali tego jego koledzy, dzięki czemu skompletował swojego pierwszego hat-tricka w rozgrywkach. Dwukrotnie podawał mu Aleksander Sulewski, król strzelców I ligi w XIX edycji, w tej grający bardziej jako pomocnik z większą liczbą zadań defensywnych. Nie przeszkodziło mu to wpisać się na listę strzelców. Gra Old Boys w drugiej połowie wyglądała zupełnie inaczej. Taką ich grę chcielibyśmy oglądać.

GraczInterwencje bramkarzyPróbyRzuty rożneSpaloneStrzały na bramkęStrzały niecelneStrzały zablokowaneŚrednia (udane próby)Udane próby