4

Informacje dodatkowe

Zawodnik meczu
Tomasz Kowalik

Mecz dwóch jak dotąd niepokonanych drużyn zapowiadał się ciekawie i tak rzeczywiście było, a różnica między drużynami była niewielka. Nie Krzycz zaatakowało od pierwszej minuty, zawodnicy INSS-POL jeszcze nie weszli w mecz, a już było 1:0 po strzale najlepszego strzelca drużyny, Tomasza Kowalika. Ataki debiutanta przez całą pierwszą połowę i początek drugiej, przyniosły efekt w 25 minucie, gdy gola wyrównującego zdobył Jakub Dec. INSS-POL chciał pójść za ciosem, osiągnął przewagę w tym fragmencie gry, oddając kilka groźnych strzałów, z czego jeden trafił w poprzeczkę. Jak to lubi powtarzać Dariusz Szpakowaki "niewykorzystane sytuacje się mszczą" - Nie Krzycz, po jednej z kontr zdobyło bramkę rozstrzygającą losy meczu, piłkę odbił Maciej Cichos po strzale Tomasza Kowalika, ta wolno turlała się do bramki, nadbiegający obrońca INSS-POL wybił ją, ale już zza linii. INSS-POL próbował wyrównać, ale się nie udało. Zespół Nie Krzycz odniósł drugie zwycięstwo i zrównał się punktami z dzisiejszym rywalem oraz z IMPERIAL.

ZawodnikInterwencje bramkarzyPróbyRzuty rożneSpaloneStrzały na bramkęStrzały niecelneStrzały zablokowaneŚrednia (udane próby)Udane próby