Regio-food.pl Beer Boys vs AC Polanka

01-10-2019 18:50
20 edycja - Ekstraklasa - 6 kolejka

Statystyka gracza

1' Gol Rafał Potocki
    1' Asysta Michał Perszke
    7' Gol Michał Perszke
    7' Asysta Dominik Tomczyk
    13' Gol Piotr Maciejewski
    13' Asysta Filip Inglot
    17' Gol Rafał Potocki
    30' Gol Rafał Potocki
Jakub Kwiatkowski Gol 35'
Bartosz Liczbik Asysta 35'
    5' Gol Dominik Tomczyk
    5' Asysta Wojciech Tomczyk
    40' MVP Rafał Potocki

Rafał Potocki

Gwizdek sędziego rozpoczynający pierwszą połowę spotkania, dwa podania, piłka trafia do Rafała Potockiego i w 18 sekundzie meczu mamy najszybciej zdobytą bramkę w XX edycji! Ciężko będzie to przebić! Po zdobytej bramce, gracze Polanki poczuli, że to ich dzień, przez całą pierwszą połowę atakowali bramkę Beer Boys, którzy momentami byli bezradni. Do przerwy 5-0 po dobrej grze całego zespołu. Warto zauważyć, że po raz pierwszy w tej edycji wystąpił jeden z liderów Polanki w XIX edycji Michał Perszke, który zaznaczył swoją obecność golem oraz asystą. W przerwie drużyna Regio-food.pl Beer Boys zmobilizowała się, chcąc z honorem zakończyć to spotkanie. Druga połowa na remis. Beer Boysi poukładali grę, choć trzeba przyznać, że wyższy wynik nie padł głównie ze względu na... nonszalancję zawodników Polanki, którzy kilkukrotnie mieli już przed oczami siatkę bramki beniaminka, ale jakimś dziwnym trafem, piłka do niej nie trafiała... W końcówce, podobnie jak w spotkaniu z JM Auto, gracze Beer Boys chcieli strzelić bramkę. Udało im się to za sprawą debiutującego dziś Jakuba Kwiatkowskiego. Cztery bramki Rafała Potockiego wyprowadzają go na 1-wsze miejsce w klasyfikacji strzelców. Dzierży je wspólnie z Damianem Mikołajczykiem oraz Kacprem Bilińskim.

ZawodnikInterwencje bramkarzyPróbyRzuty rożneSpaloneStrzały na bramkęStrzały niecelneStrzały zablokowaneŚrednia (udane próby)Udane próby