12-09-2019 18:50
20 edycja - 2 liga - 2 kolejka

Statystyka gracza

6' Gol Kacper Dyś
    6' Asysta Arkadiusz Witlake
    8' Gol Daniel Wójtowicz
    18' Gol Piotr Rydzyński
    28' Gol Patryk Paluszak
    29' Gol Daniel Wójtowicz
    29' Asysta Kacper Dyś
    40' MVP Daniel Wójtowicz

Daniel Wójtowicz

Kolejne starcie dwóch drużyn debiutujących w rozgrywkach ligowych Spartan Cup. 15 minut przed rozpoczęciem spotkania, kapitan IMPERIAL MTS Auto przywiózł "świeżutkie" i pachnące stroje prosto od naszego partnera - firmy JAKO. Zawodnicy poczuli się, jak prawdziwi piłkarze, gdyż od początku z wielką werwą i determinacją ruszyli do ataku. Zawodnicy Sarmacji przed spotkaniem przyznali, że przyjechali "bronić honoru", gdyż wiedzieli, że będzie ich tylko 6-ciu. Brak jednego zawodnika było widać od początku spotkania, dlatego też nie mogło być ono równe. Drużyna IMPERIAL MTS Auto atakowała przez całe spotkanie, Sarmacja skupiła się na grze obronnej, kilkukrotnie atakując. Przy wyniku 0:2 Tomasz Karposiuk zmarnował niemalże 100% szansę na zdobycie bramki kontaktowej w 15 minucie spotkania. Był to punkt przełomowy, od tego momentu IMPERIAL starał się nie dopuścić przeciwników do własnego pola karnego. Gdyby nie brak skuteczności, zgrania oraz dobra dyspozycja bramkarza Sarmacji, wynik mógłby być wyższy. Historyczny mecz obu drużyn zakończony pewnym zwycięstwem nowego lidera II ligi.

ZawodnikInterwencje bramkarzyPróbyRzuty rożneSpaloneStrzały na bramkęStrzały niecelneStrzały zablokowaneŚrednia (udane próby)Udane próby