Krzysztof Czajkowski Gol 8'
Dawid Jędrzejewski Asysta 8'
Kamil Dziedzic Gol 9'
Krzysztof Czajkowski Asysta 9'
    13' Gol Piotr Sawicki
    13' Asysta Tomasz Zagórski
Kamil Dziedzic Asysta 32'
    37' Gol samobójczy Tomasz Zagórski

Dawid Witek

To był zabójczy początek Soccer Punch! Zapewne analizowali spotkanie sprzed 10 dni, gdy JM Auto Team wysoko pokonał Primaverę i chcieli zrobić to samo.10 minut i 5:0. Na szczęście w tym momencie Primavera się ogarnęła. Chyba pora, by zmienić taktykę, szczególnie w pierwszych minutach! Zaczynać mecz od 0:5 to tak, jakby od razu przegrać... Trzeba oddać Primaverze, że jej zawodnicy atakowali i stwarzali sobie sytuacje bramkowe, momentami obrona Soccer Punch musiała się wykazać, aby nie stracić więcej bramek. W ataku jednak brylował tercet Krzysztof Czajkowski-Dawid Witek-Kamil Dziedzic i to dzięki ich dobrej współpracy i skuteczności, dobrze spisujący się w bramce Szymon Makuch, aż 12 razy musiał wyciągać piłkę z siatki. W korespondencyjnym "pojedynku" Soccer Punch zdobyło 4 bramki mniej niż JM Auto Team, ale Primavera zagrała w silniejszym składzie i zagrała lepiej niż w pierwszym spotkaniu.