Typer

TYPER SPARTANA!

Typuj wyniki – nie dla pieniędzy, a dla zabawy 😉 Chociaż dla zwycięzców przewidziane są nagrody, oprócz satysfakcji oczywiście!!!

Ze względu na zawieszenie rozgrywek w Europie – przerywamy Typera do odwołania!

 

XXI edycja – jak gramy?

Cała edycja TYPER XXI będzie podzielona na 18 rund. Każda runda to 5-7 dni. W pierwszych rundach typujemy tylko wyniki lig profesjonalnych wybranych podczas głosowania: Ekstraklasa, Bundesliga, Premier League. Od czasu rozpoczęcia naszych rozgrywek, w każdej rundzie również wybrane spotkania Spartan Cup. W późniejszej fazie, po zakończeniu sezonów w najwyższych ligach – będą to wyniki polskiej 1 ligi, międzypaństwowych spotkań towarzyskich oraz Mistrzostw Europy. Ostatnia runda TYPERA zakończy się wraz z ostatnimi spotkaniami Spartan Cup pod koniec czerwca 2020 roku.

Uczestnicy będą więc mogli wytypować wyniki 180 spotkań. Można wytypować wszystkie – wtedy szanse na zwycięstwo są większe, ale oczywiście nie trzeba.

Można brać udział imiennie lub jako zespół/przedstawiciel zespołu Spartan Cup. W typerze nie ma podziału na ligi! Uczestniczyć mogą zarówno osoby związane z naszymi rozgrywkami, ich fani, jak również inne osoby.

Za wytypowanie prawidłowego wyniku – 5 punktów.

Za wytypowanie zwycięzcy oraz prawidłowej różnicy bramek – 3 punkty.

Za wytypowanie zwycięzcy – 1 punkt.

Aby wziąć udział w zabawie – należy wysłać e-mail do koordynatora Spartan Cup i oczekiwać odpowiedzi z instrukcją – co dalej zrobić…

START TYPERA XXI – 1 marca 2020 roku (1 runda = 1 dzień)

Tytułu broni Mieszko I !!!

Zapraszamy i życzymy przyjemności w typowaniu 🙂